Ivona Sedláková

zakladatelka

Vystudovala jsem speciální pedagogiku a pracovala jako asistent pedagoga na základní škole. Po letech práce na rozmanitých podnikavých i vzdělávacích projektech jsem se našla právě v mindfulness. Považuji se za multipotenciála, a tak se realizuji ve více oblastech. Užívám si hravost a šťávu, kterou život nabízí, a snažím se přijímat těžké chvíle, kterými se to všechno vyrovnává.

Při své práci čerpám z rozmanitých směrů a z vlastních zkušeností. Je pro mě důležité mít neustále otevřenou mysl, snažit se udržovat v životě co největší rovnováhu a připomínat si, že stále nic nevím.

„Zpomalte na chvíli. Všimněte si, jak sedíte. Co cítíte? Jaké myšlenky se vám honí hlavou?“

Proč mindfulness?

Mindfulness mi přišla do života shodou několika okolností. Nebo možná právě proto, že jsem byla ve správný čas na správném místě. Je spousta směrů, kterými se můžeme vydat, ale všímavost je pro mě velice výživná, skrz na skrz prolínající se všemi směry.

V dnešním čím dál složitějším světě nám může do života přinést více klidu, schopnost vnímat obyčejnosti všedního dne se zájmem a lehkostí a umění porozumět sám sobě.